Kivivann Senzo

Senzo kivivann
Senzo kivivann

Senzo Xonyx kivivann on pehme vormiga ovaalne disainvann, mis sümboliseerib igavikku ja naiselikkust.

Vanni ja selle esipaneel on valmistatud Xonyxi kivimassist ning mõlemad on ühes tükis ilma nähtavate liitekohtadeta. Samuti kivimassiga kaetud äravooluava katet vajutades see kas avab või suleb äravoolu. Vannil on ka nähtav ülevooluava. Massiivne vann on paigaldatud reguleeritavate jalgadega tugevale raamile.

Senzo vann (sh äravooluava kate) on valget värvi.

Disainer: Harri Ehrlich, 2010

Virtuaaltuur “Eesti Ehitab 2010″ messil kivivannidest

Kivivanni eelised:
Xonyx materjali pikk eluiga - on vastupidav välistele keskkonnamõjudele. Ei kahjusta UV-kiirgus, vesi ega enamus kemikaale. Kivile sarnased omadused nagu tugevus ja kulumiskindlus muudavad kivivannid kauakestvaks.
Keskkonnasõbralik – Xonyx kivimassist materjalil on pikk eluiga ja vastupidav klassikaline disain muudab tooted keskkonnasõbralikuks ja loob kõrge tarbimisväärtuse. Kivimassist vanni välimust on võimalik värskendada ning võimalikke mehhaanilisi pinnavigastusi parandada.
Lihtsalt paigaldatav - vannid on paigaldatud põhjaraamile, mis muudab paigaldamise lihtsaks ja tagab toote stabiilsuse vannitoas, ka kaldega vannitoas.
Soe ja siidine pind - Xonyx`i materjal on hea soojusjuhtivuse ja soojusmahtuvusega, mis muudab vanni mõnusalt soojaks. Pinnaviimistlus on siidine, pakkudes täisväärtusliku vanninaudingu ning lisaks on vannil säravvalge välimus.
Toodete massiivsus - Balteco kivivannid on loodud homogeensest materjalist, millel puudub dekoorkiht. Seega on välistatud pinnakihi kulumine ja erinevate kihtide delamineerumine.
Xonyx topeltkihi tehnoloogia - vannid on loodud kahest poolest, mis on omavahel sujuvalt ühendatud. See tagab vanni mugavuse seest ja annab suurema mänguruumi disainijoonele väljast ning lisaks teeb toote kergemaks.
Hügieeniline materjal -  kivimass on homogeenne ja tihe kinnise struktuuriga poorivaba materjal, mis ei soosi bakterite ega fungitsiidide kasvu. Materjal on kergesti puhastatav ja pinna kaunis siidne välimus püsib aastaid.

Mõõdud / veemaht:

178 x 88 x 65 cm / 280 l

Vaata videoklippi tootest:

Valamu:

Milo 58 x 40 x 15 cm

Galerii:

Lisaks allalaadimiseks:

Kommenteerimine on suletud