Kivivann Pao

Pao kivivann
Pao kivivann

Pao on esimene kivivann Eestis – rõhutatult bütsantsliku vormiga, ümberringi vaadeldav.

Vann on valmistatud Xonyx kivimassist ning on ümberringi vaadeldav (viimistletud). Samuti on kivimassiga kaetud äravooluava ja katet vajutades see kas avab või suleb äravoolu. Vannil ei ole ülevoolu. Massiivne vann on paigaldatud reguleeritavate jalgadega tugevale raamile.

Pao vann (sh äravooluava kate) on valget värvi.

Disainer: Matti Õunapuu, 2008

… loe lisaks …

Kivivanni eelised:
Xonyx materjali pikk eluiga - on vastupidav välistele keskkonnamõjudele. Ei kahjusta UV-kiirgus, vesi ega enamus kemikaale. Kivile sarnased omadused nagu tugevus ja kulumiskindlus muudavad kivivannid kauakestvaks.
Keskkonnasõbralik – Xonyx kivimassist materjalil on pikk eluiga ja vastupidav klassikaline disain muudab tooted keskkonnasõbralikuks ja loob kõrge tarbimisväärtuse. Kivimassist vanni välimust on võimalik värskendada ning võimalikke mehhaanilisi pinnavigastusi parandada.
Lihtsalt paigaldatav - vannid on paigaldatud põhjaraamile, mis muudab paigaldamise lihtsaks ja tagab toote stabiilsuse vannitoas, ka kaldega vannitoas.
Soe ja siidine pind - Xonyx`i materjal on hea soojusjuhtivuse ja soojusmahtuvusega, mis muudab vanni mõnusalt soojaks. Pinnaviimistlus on siidine, pakkudes täisväärtusliku vanninaudingu ning lisaks on vannil säravvalge välimus.
Toodete massiivsus - Balteco kivivannid on loodud homogeensest materjalist, millel puudub dekoorkiht. Seega on välistatud pinnakihi kulumine ja erinevate kihtide delamineerumine.
Xonyx topeltkihi tehnoloogia - vannid on loodud kahest poolest, mis on omavahel sujuvalt ühendatud. See tagab vanni mugavuse seest ja annab suurema mänguruumi disainijoonele väljast ning lisaks teeb toote kergemaks.
Hügieeniline materjal -  kivimass on homogeenne ja tihe kinnise struktuuriga poorivaba materjal, mis ei soosi bakterite ega fungitsiidide kasvu. Materjal on kergesti puhastatav ja pinna kaunis siidne välimus püsib aastaid.

Mõõdud / veemaht: 170 x 80 x 63 cm / 350 l

Valamu:

Pao 60 x 40 x 15 cm

Galerii:

Lisaks allalaadimiseks:

Kommenteerimine on suletud