Kivivann Mezzo

Mezzo kivivann
Mezzo kivivann

Mezzo kivivann on retrost inspireeritud modernsesse vormi sulandunud pehmus, ülim komfortsus ja elegants. Mezzo kivivann ei sulandu Teie interjööri, ta on selle trooniks!

Vann on kahekihilisest massiivsest Xonyx kivimaterjalist, mis moodustab ühtse vormi ja on ilma nähtavate liitekohtadeta. Massiivne vann on installeeritud jalgadel seisvale tugevale raamile. Mezzo kivivanni pakume valgena, satiinläikivas viimistluses. Mezzo vanni äravooluava kate on ka valget värvi.

Disainer: Mait Mahlapuu

Kivivanni eelised:
Xonyx materjali pikk eluiga - on vastupidav välistele keskkonnamõjudele. Ei kahjusta UV-kiirgus, vesi ega enamus kemikaale. Kivile sarnased omadused nagu tugevus ja kulumiskindlus muudavad kivivannid kauakestvaks.
Keskkonnasõbralik – Xonyx kivimassist materjalil on pikk eluiga ja vastupidav klassikaline disain muudab tooted keskkonnasõbralikuks ja loob kõrge tarbimisväärtuse. Kivimassist vanni välimust on võimalik värskendada ning võimalikke mehhaanilisi pinnavigastusi parandada.
Lihtsalt paigaldatav - vannid on paigaldatud põhjaraamile, mis muudab paigaldamise lihtsaks ja tagab toote stabiilsuse vannitoas, ka kaldega vannitoas.
Soe ja siidine pind - Xonyx`i materjal on hea soojusjuhtivuse ja soojusmahtuvusega, mis muudab vanni mõnusalt soojaks. Pinnaviimistlus on siidine, pakkudes täisväärtusliku vanninaudingu ning lisaks on vannil säravvalge välimus.
Toodete massiivsus - Balteco kivivannid on loodud homogeensest materjalist, millel puudub dekoorkiht. Seega on välistatud pinnakihi kulumine ja erinevate kihtide delamineerumine.
Xonyx topeltkihi tehnoloogia - vannid on loodud kahest poolest, mis on omavahel sujuvalt ühendatud. See tagab vanni mugavuse seest ja annab suurema mänguruumi disainijoonele väljast ning lisaks teeb toote kergemaks.
Hügieeniline materjal -  kivimass on homogeenne ja tihe kinnise struktuuriga poorivaba materjal, mis ei soosi bakterite ega fungitsiidide kasvu. Materjal on kergesti puhastatav ja pinna kaunis siidne välimus püsib aastaid.

Mõõdud / veemaht: 182 x 86 x 63-79 cm / 250 l

Galerii:

Lisaks allalaadimiseks:

Kommenteerimine on suletud