Balteco personal

   

ADMINISTRATSIOON
Marko Pählapuu
juhataja
Tel: +372 6718 237
Faks: +372 6718 236
m.pahlapuu@balteco.ee

Lars Sumberg
peadirektor
Tel: +372 6718 237
Faks: +372 6718 236
l.sumberg@balteco.ee

Meeme Välja
finantsdirektor
Tel: +372 6718 237
Faks: +372 6718 236
m.valja@balteco.ee

Valli Pillerpau
pearaamatupidaja
Tel: +372 6718 244
Faks: +372 6718 236
v.pillerpau@balteco.ee

TURUNDUS
Merje Sumberg
turundusdirektor
(lapsehoolduspuhkusel)
Tel: +372 6718 266
Faks: +372 6718 236
merje@balteco.ee

Birgit Pählapuu
turundusspetsialist
Tel: +372 6718 266
birgit@balteco.ee
birgitpahlapuu@gmail.com

Harri Ehrlich
kujundaja, disainer
Tel:    + 372 6718 250
Faks: + 372 6718 236
h.ehrlich@balteco.ee

MÜÜK
Vladimir Galkin
Ida-Euroopa regiooni müügijuht
Tel: +372 6718 242
Faks: +372 6718 236
v.galkin@balteco.ee

Aive Dorbek
Ida-Euroopa regiooni müügijuht
Tel: +372 6718 241
Faks: +372 6718 236
a.dorbek@balteco.ee

Kaja Prass
Ida-Euroopa regiooni müügiassistent
Tel: +372 6718 263
Faks: +372 6718 236
k.prass@balteco.ee

Kristo Viksi
Lääne-Euroopa regiooni müügijuht
Tel: +372 6718 239
Faks: +372 6718 236
k.viksi@balteco.ee

Andrus Nõmm
Eesti müügidivisjoni juht
Tel: +372 6671 769
Faks: +372 6671 768
a.nomm@balteco.ee

Sveta Maalt
müügikonsultant Tallinna salongis
Tel: +372 6671 766
Faks: +372 6671 768
s.maalt@balteco.ee

Annely Tootsen
müügikonsultant Tallinna salongis
Tel: +372 667 1760
Fax: +372 667 1768
a.tootsen@balteco.ee

Meelis Põvvat
müügikonsultant Tartu salongis
Tel: + 372 730 8416
Fax: + 372 730 8417
m.povvat@balteco.ee

ARENDUS
Tarvo Aulik
tootearenduskeskuse juht
Tel: +372 6718 245
Faks: +372 6718 236
t.aulik@balteco.ee

Aivar Habakukk
tootearenduskeskuse disainijuht
Tel: +372 6718 245
Faks: +372 6718 236
a.habakukk@balteco.ee

TOOTMINE
Indrek Tiimus
tootmisüksuse juht
Tel: +372 6735 417
Faks: +372 6735 439
i.tiimus@balteco.ee

Anne Bürkland
tootmisüksuse sekretär
Tel: +372 6735 417
Faks: +372 6735 439
a.byrkland@balteco.ee

Laine Pettai
tootmisüksuse kvaliteedispetsialist
Tel: +372 6735 417
Faks: +372 6735 439
l.pettai@balteco.ee

TURUNDUS LÄTI VABARIIGIS

Ainars Vegeris
Läti esinduse juht
Tel: +371 673 12127
Faks: +371 673 12127
ainars.vegeris@balteco.lv
info@balteco.lv

Projekti “Balteco ekspordi müügi- ja turundusjuht Lätis”
elluviimist perioodil 01.06.2010-30.05.2013
toetas Ettevõtluse Arendamise Sihtasutuse arendustöötajate kaasamise toetuse programm.
Projekti kaasrahastas Euroopa Liidu Euroopa Sotsiaalfond.

Kommenteerimine on suletud