Balteco ajalugu

   

AS Balteco on Eesti erakapitalil põhinev tootmisettevõte, mis alustas tegevust 1990. aastal.
Ettevõtte põhitegevus on lihtvannide, kivivannide, massaaživannide, dušikabiinide, aurusaunade, dušipaneelide, dušiseinte ja mini-basseinide tootmine ning turustamine. 
Tänaseks on Baltecost kujunenud Põhja-Euroopa suurim vannitootja ja mitmetest innovaatilistest uuendustest on tänaseks saanud standard teistele Euroopa tunnustatud tootjatele. Tänaseks on Baltecol enam kui 100 000 rahulolevat klienti üle maailma.

Baltecol on üle-eestiline edasimüüjate võrk ning müügiesindused enamikes Euroopa riikides.
Balteco omab ISO9001:2008 kvaliteedijuhtimise sertifikaati.

Tehas
AS Balteco tehas asub Kivitammis, Harjumaal – 40 km Tallinnast ning seal valmib ettevõtte põhitoodang – lihtvannid, Xonyx kivivannid, massaaživannid, dušikabiinid, massaažipaneelid, dušiseinad, aurusaunad ja minibasseinid.

Administratiivhoone
AS Balteco administratiivhoone ja arengukeskus asuvad Tallinna lähedal Jälgimäel. Administratiivkorpuse põhiülesanne on toetada ettevõtte põhifunktsioonide tööd läbi finants-, müügi-, turundus-, kvaliteedi-, personali-, transpordi- ning haldusprotsesside.
Arengukeskuse põhifunktsiooniks on luua uue toote disain, insener-tehniliste lahenduste väljatöötamine uute toodete loomisel ning olemasolevate toodete arendamisel.

Galerii:

Kommenteerimine on suletud