Uudised aprill/2012

   

Uued tooted Balteco ´lt

Balteco arengukeskus on välja tulnud sellel aastal kolme uue tootega, mis on kõik loodud tuginedes klientidele tagasisidele ja soovidele. Balteco uued tooted aastal 2012 :

  • kivivann Mezzo – mõõdud 182 × 86 × 63/97 cm, disainer Mait Mahlapuu. Tutvu tootega lähemalt meie veebilehel või Facebooki lehel.
  • kivivann Piano – mõõdud 170 × 100 × 65 cm, disainer Aivar Habakukk. Tutvu tootega lähemalt meie veebilehel või Facebooki lehel.
  • akrüülvann Loop – mõõdud 189 × 89 × 67 cm, disainerid Aivar Habakukk ja Andres Uuetoa. Tutvu tootega lähemalt meie veebilehel või Facebooki lehel.

Kõiki tooteid on võimalik oma silmaga  näha ka Balteco esindussalongis Tallinnas (Mustamäe tee 44)

Messid Eesti Ehitab ja Interjöör
Balteco osaleb ka sellel aastal kahel Eesti messil: Eesti Ehitab ja Interjöör, kus on võimalik tutvuda lisaks eelpool mainitud uutele toodetele ka aurusaunaga Tetris, akrüülvanniga Orion ning paljude lemmiku kivivanniga Senzo.

Tule külasta Balteco väljapanekut stendis C-64 järgnevatel kuupäevadel:

Eesti Ehitab     11.04-14.04.2012
Interjöör     27.04-29.04.2012

Värsked fotod ja uudised messidelt leiad meie Facebooki lehelt: facebook.com/Balteco

Balteco esitles eelmisel nädalal Ida-Euroopa suurimal sanitaarseadmetemessil „MosBuild 2012“ Moskvas Eesti disainerite uusi tooteid

MosBuild hõlmas vannitoa ehitamist, seadmeid ja kujundamist ning tootearenduse sünergiat. Maailma suurimad ja edukaimad ettevõtted, keda oli messil kokku 2400, esitlesid oma valdkonna uusi tooteid ning innovaatilisi disaini- ja tootearenduse lahendusi. Messi külastas 105 000 inimest.

Balteco osales messil tootekollektsiooni esinduslikeima, eelkõige idaturgude  populaarseimate ning uusimate toodetega. Väljas olid ka kõik kolm uut toodet, mille vastu oli huvi väga suur.

Fotod messist leiad meie Facebooki lehelt: facebook.com/Balteco

Balteco – Sinu esimene valik!

Kommenteerimine on suletud