AS Balteco juhataja viibis Eesti Presidendi hr. Ilvese korraldatud õhtusöögil Kasahstani Presidendile hr Nazarbajevile

   

Kasahstani President Hr. Nursultan Nazarbajevi külastas Eesti Presidenti Hr. Toomas Hendrik Ilvest 20.04-21.04.2011. Eesti Presidendi külalise auks korraldatud õhtusöögile oli kutsutud ka AS Balteco juhataja hr. Marko Pählapuu.

Ilves ja Nazarbajev kõnelesid pikemalt olukorrast Kesk-Aasias. Eesti riigipea hinnangul võiksid Euroopa Liidu ja Kesk-Aasia majandus- ja kaubandussuhted olla aktiivsemad just energeetika ning transpordi vallas, samuti on vaja tihedamat koostööd piirikontrolli tõhustamiseks ja narkokaubanduse tõkestamiseks.

Seoses president Nazarbajevi riigivisiidiga allkirjutasid Eesti riigiarhivaar Priit Prisko ning Kasahstani kommunikatsiooni- ja informatsiooniminister Askar Zhumagaliyev arhiivinduskoostöö lepingu.

President Nazarbajev kohtus ka Riigikogu esimehe Ene Ergma, peaminister Andrus Ansipiga, president Arnold Rüütliga ja Tallinna linnapea Edgar Savisaarega.

AS Balteco alustas tegevust 1990. aastal. Ettevõtte põhitegevus on vannide, massaaživannide, dušikabiinide, aurusaunade ja minibasseinide tootmine ning turustamine. Baltecol on üle-eestiline edasimüüjate võrk ning müügiesindused enamikes Euroopa riikides. 2010. aastal sai Balteco tiitli “Parim disainirakendaja 2010″.

Balteco AS

Kommenteerimine on suletud