Balteco esitleb uusi Xonyx seeria kivivanne

   

Uutes kivimassist valmistatud Xonyx seeria vannides on ühendatud klassikaline vormikeel ja innovaatiline tehnoloogia.

Xonyx SolidSurface uudse materjali selged eelised on massiivsus, konstruktsiooni tugevus ja pinna kõrge vastupidavus kulumisele. Ka väga intensiivse kasutamise puhul puudub risk pinna kihi kulumisele, kuna puudub dekoorkiht – vann on läbinisti vormitud ühesugusest homogeensest kivimassist. Vaikude ja erinevate mineraalsete täiteainete segamisel saadud materjalist eraldadakse täielikult õhumullid ning segu polümeriseerub valuvormides kõrge pinna tugevusega paksu seinaga vanniks või dushialuseks. Lisaks erilistele mehhaanilistele omadustele on tegu pika elueaga materjaliga, mis läbi kõrge tarbimisväärtuse on selgelt ka keskonnasõbralik.

Balteco alustas uudsel tehnoloogial vannide tootmise katsetamisega juba 2008 aastal, 2009 aastal investeeriti uude tehnoloogiaasse ning koostöös tunnustatud Eesti disaineritega töötati välja uus Xonyx kivivannide seeria.

Puhas glamuur ja luksus. See on enamat kui vaid vann, milles on võimalik nautida vee mõnusat ja lõõgastavat mõju kehale ja hingele.

  • Senzo – pehme vormiga ovaalne disainvann, mis sümboliseerib igavikku ja naiselikkust. Disainer Harri Ehrlich, 2010
  • Rego – klassikast inspireeritud vormiga vann, mis loob vannituppa tervikliku skulptuuri, andes ruumile põhjamaiselt karge ilme.
    Disainer Sven Sõrmus, 2010
  • Pao – rõhutatult bütsantsliku vormiga ja ümberringi vaadeldav disainvann. Disainer Matti Õunapuu, 2008

Balteco prioritreet on pidev massaaživannide arendus ja ka sellel aastal pakume uusi mudeleid lisaks uuele Onyx seeria vannidele:

  • Cali – uus lai tilgakujuline vann, kus on võimalik lõõgastuda ka kahekesi. Disainer Tõnis Krikk
  • Vega – ovaalse vormiga ja kaunis ümberringi vaadeldav luksulik massaaživann.
  • Vibe – peenetundelise disainiga, lakoonilise ja põhjamaise tunnetusega loodud dušinurk.

Kommenteerimine on suletud